92115

Kurumsal

HAKKIMIZDA

          Duzey İnsan Kaynakalrı 2008 yılının Temmuz ayında faaliyete başlamıştır.Bu  süreç içerisinde kaliteli ve kurumsal kimliği benimseyip eski ünvanını değiştirip, 2013 yılında Düzey İnsan Kaynakları Danışmanlığı, iş ortaklarıyla kurdu. Bu  uzun vadeli işbirliğiyle İnsan Kaynakları alanında değer yaratmayı hedefleyen bir danışmanlık firması haline gelmiştir.. Düzey’ in farkı, iş ortaklarının stratejik önceliklerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına katkı sağlamak. Düzey  İnsan Kaynakları hizmetleri sunarken, fark yaratan ve insan odaklı bir yaklaşım ile hareket etmesidir.

         Düzey İnsan Kaynakları Danışmanlığı, bir yandan mükemmeliyetçi yaklaşım ile hızlı ve kaliteli bir sonuca ulaşmak yönünde çaba harcarken, diğer yandan, iş süreçlerini yüksek etik standartlara, dürüstlük ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak yürütür.

          Organizasyonların insan faktörü ile fark yaratabileceğine inanan Düzey İnsan Kaynakları Danışmanlığı’ nın amacı; iş ortaklarına sunduğu “Seçme ve Yerleştirme” hizmeti ile şirketlerin fark yaratacakları kaynakları bulmalarını ve bireylerin de değer katacakları organizasyonlar ile buluşmalarını sağlamaktır.

          İş süreçlerinin temelinde yer alan bu fark ile sektördeki iş yapış şekillerine yeni bir soluk getiren Düzey İnsan Kaynakları Danışmanlığı, hem iş ortakları için hem de adaylar için vazgeçilmez bir çözüm olmayı hedeflemektedir.

Hedefimiz

         İnsan kaynağı ve zamanın etkin kullanılması ve rekabet gücünün artırılmasında çözüm ortağı olarak tercih edilmektir.

Misyonumuz

          Şirketlerin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır.

         Sizin Değerleriniz, Bizim Değerlerimiz

         Düzey İnsan Kaynakları Danışmanlığı olarak, en doğru hizmeti verebilmek için müşteri firmamızın şirket değerlerini, standartlarını ve inanışlarını destekler ve şirket politikası ile stratejisini anlayarak süreci yönetiriz. İhtiyacınız olan,

   •  Sürekli eleman temini,
   •  İşbaşı evrak takip ve özlük dosyası takibi,
   •  Esnek işgücü / Dönemsel personel istihdamı,
   •  Veri giriş operasyon süreçlerinin yönetimi,
   •  Bordrolama hizmeti,
   
           Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile insan kaynağı çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız.


Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
X